NÁŠ TÝM

Salon Jana Mirošovice Jana Vašíčková - kosmetika Mirošovice

Jana Vašíčková

Péče o pleť, depilace, zábaly na zeštíhlení a řešení celulitidy, body detox, lymfodrenážní nohavice, bio-solárium.

Jana je zakladatelkou salonu, své služby poskytuje více, než 20let. Plně se soustředí, aby byla její kosmetická péče synonymem pro tu nejlepší péči a prvotřídní kvalitu za dostupné ceny.
„Vždy zůstaneme u kvalitních procedur na míru a půjdeme cestou bylinných kosmetických produktů.“
Jana je vystudovaná zdravotní sestra v oboru dietologie s nástavbovým studiem zaměřeným na hygienické služby. Je absolventkou akreditované kosmetiké školy a při své praxi získala celou řadu certifikátů v oblasti kosmetologie, tělových procedur i masáží. Blízce spolupracuje s MUDr. Ludmilou Kopřivovou a společně poskytují konzultace na téma neinvazivních kosmetických zákroků, výběru techniky,materiálů a způsobů aplikace. Mezi oblíbené zákroky patří aplikace látkou BTX, výplně vrásek a mezonitě.

Objednávky: +420 602 684 994

Salon Jana Mirošovice Jana Štěrbová makeup, líčení, kosmetika

Jana Štěrbová

Péče o pleť, make-up, depilace, zábaly na zeštíhlení a řešení celutilidy.

Oblasti krásy a kosmetiky se Jana věnuje více než 5let. Léta působila, jako manažerka beauty institutu v Praze na Starém Městě. Blízce spolupracovala se švýcarskou značkou La Prairie a měla na starosti zastoupení značky Anne Semonin Paris. Během svého odborného působení vystudovala akreditovanou kosmetickou školu, Make-Up Institute Prague a Dinair Airbrush Make-up Academy.
V současné době je Jana odbornicí v salonu Jana na aknózní pleť, lymfodrenážní masáž obličeje a specializuje se na profesionální a svatební make-up. Její oblíbenou procedurou je také kurz líčení a úprava obočí.

Objednávky: +420 604 455 613

 

Salon Jana Mirošovice Michaela Decuype

Michaela Decuyper

Pedikúra a manikúra

Míša se věnuje profesi pedikúra a manikúra. Poskytuje medicínskou pedikúru Footlologix bez použití skalpelu i klasickou lázeňskou pedikúru.
Míša se specializuje na procedury vhodné nejen pro ženy, ale i muže.
Při manikúře je odbornicí našeho salonu na různé druhy gel laků i shell laků, gelů, na gumáž nehtového lůžka a úpravu správných tvarů nehtů.
Vlastní odborné certifikáty celé řady mezinárodních kosmetických značek.

Objednávky: +420 602 684 994

 

Salon Jana Mirošovice Pippa

Pippa Shuff

Thajské a aroma masáže

„Masáže mne provázejí celý život, masérská dovednost se dědí z generace na generaci.“
Pippa se dlouhodobě věnuje thajským a aroma masážím. Vzdělává se nejen v České republice, ale také v Thajsku ve škole svého učitele Joy. Je absolventkou Vysoké školy chemické, kterou studovala v Japonsku a Anglii. V Čechách žije více, než 15 let.
Hovoří česky, anglicky a japonsky. Pippy procedury přináší uvolnění, regeneraci, hlubokou relaxaci a odpočinek pro tělo i mysl.

Objednávky: +420 602 684 994