Make-up

Naší specializací a nejoblíbenější službou je svatební make-up se zkouškou pro nevěstu. Líčíme také družičky, svědkyně, maminky i babičky. Máme bohaté zkušenosti s make-upem pro módní přehlídky, film, PR focení nejen krásných žen, ale i sportovců a hudebních skupin. Líčíme denní a business make-up.

„Neměníme obličeje, jen v nich podtrhujeme krásu.“

Používáme make-up americké značky Dinair Airbrush v mnoha barevných odstínech, který vydrží až 18 hodin bez úprav a neobtiskuje se na oblečení. Make-up mícháme klientce na míru, dle tónu pleti a nanášíme airbrushem. Po aplikaci nevypadá jako maska, vytvoří iluzi vlastní dokonalé pleti a báječně kryje nerovnosti, nedokonalosti včetně jizviček a pigmentových skvrn. Pokožka po aplikaci dýchá, máte pocit přirozené pleti a mladšího vzhledu.

Při líčení dále pracujeme se značkami CLINIQUE, MAC, DIOR. Zaměřujeme se na konturování, rozjasňování, dokonalé obočí, přirozené i výrazné rty. Oči líčíme přirozeně, metalicky, kouřově. Zaměřujeme se na linky a řasy.

Téměř každá žena sní o dlouhých řasách. Náročným klientkám lepíme přírodní řasy značky Ardell, které jsou vyrobeny ze sterilizovaných lidských vlasů, proto se nemusíte bát, že budou po nalepení vypadat nepřirozeně.